Названо області, де складна ситуація зі світлом
У понеділок рано вранці у семи областях України сталося відключення електропостачання через атаки російських загарбників на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також без електрики залишились деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи. В усій країні споживання електроенергії зросло через спеку – багато людей використовують кондиціонери. Енергетики радять перенести використання електроенергії на період з 10:00 до 16:00, коли сонячні електростанції працюють найефективніше.



Опублікувати коментар