Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній

Китайське Міністерство торгівлі оголосило про введення заборони на експорт товарів подвійного призначення для 10 суб’єктів із США та виключення з участі в державних закупівлях ще 46 американських компаній. Це рішення було ухвалене у відповідь на обмеження, які США цього місяця наклали на кілька китайських компаній. Китай заявив, що ці заходи спрямовані на захист своєї національної безпеки та виконання міжнародних зобов’язань. Також було зазначено, що будь-якій країні чи регіоні заборонено передавати товари подвійного призначення, які походять з Китаю до зазначених суб’єктів. Крім того, Міністерство фінансів Китаю прийняло рішення вжити заходів проти 46 американських компаній, заборонивши китайським покупцям закуповувати їх продукцію.

Опублікувати коментар