Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції, а також були пошкоджені автомобілі. Наразі триває встановлення всіх наслідків цього нападу.

Опублікувати коментар