У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту. Чоловіка прив’язали до дерева та побили, а потім намагалися знищити відеозаписи з камер відеоспостереження. Слідчі встановили, що група молодиків, які відпочивали біля кав’ярні, утіклися до насильства після словесного конфлікту з потерпілим. Незважаючи на прохання зупинити напад, вони продовжили жорстоко бити чоловіка, який пізніше помер від отриманих травм. Зловмисникам оголошено підозру, а їм загрожує довічне ув’язнення.



Опублікувати коментар