Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, яка була пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Група людей, включаючи заступницю директорки, керівницю, інспекторку з кадрів і працівниць бухгалтерії, підозрюється у тому, що вони організували схему, за якої 37 осіб були “офіційно” працевлаштовані, але насправді не виконували жодних обов’язків. За попередніми оцінками, у результаті цієї схеми державі завдані збитки у розмірі понад 15,3 мільйона гривень. П’ятьом фігуранткам цієї справи було оголошено підозру за незаконне заволодіння майном через зловживання службовим становищем, а суд встановив заставу для них. Слідство триває під контролем обласної прокуратури.



Опублікувати коментар