Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, який був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і повернулися в безпеку разом зі своїми родинами. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Департамент консульської служби та посольство України в Греції взяли на себе справу ідентифікації та підтримки контакту з родинами моряків, грецькою компанією-судновласником та іншими зацікавленими сторонами для захисту українських громадян. Інтенсивна робота української сторони з усіма відповідними структурами та сторонами виявилася успішною, і зараз моряки вже поза межами Ірану та в безпеці разом зі своїми родинами. Відзначається, що у грудні 2025 року дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі.

Опублікувати коментар