Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які раніше використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він наголосив на тому, що ці ретранслятори припинили свою роботу, але поки що не відомо, чи були вони демонтовані. Зеленський раніше вимагав від Лукашенка демонтажу цих ретрансляторів, і тепер повідомив, що вони перестали працювати. Це спричиняло удари по різних областях України.

Опублікувати коментар