Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

У Росії почався колапс із паливом через українські удари по нафтопереробній інфраструктурі. Влада визнала проблему та вжила кілька заходів, щоб боротися з дефіцитом пального. Зокрема, було дозволено використання палива нижчої якості, відтерміновано модернізацію НПЗ та субсидовано імпорт палива. На деяких територіях обмежено продаж бензину та дизеля, щоб збалансувати попит та пропозицію. Виробництво бензину в РФ зменшилося на 25%, а експорт нафтопродуктів скоротився через пошкодження НПЗ внаслідок українських ударів. Держдума ухвалила поправки до законодавства для стабілізації ситуації на паливному ринку, але ефект поки що неочікувано зворотний через паніку серед населення.

Опублікувати коментар