Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Сьогодні вранці російські війська атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. Як результат, пʼятеро співробітників медичного закладу отримали травми від мінно-вибухових речовин. Також до лікарні була доставлена жінка, яка постраждала від атаки російського “шахеда” учора. Її діагноз – контузія, вибухова та закрита черепно-мозкова травма, стан пацієнтки середнього ступеня важкості. Новину про інцидент оприлюднила Херсонська обласна адміністрація.



Опублікувати коментар