У Києві ввели екстрені відключення світла
У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, стикається з проблемами з електропостачанням. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які сталися на лівому березі міста за командою Укренерго. Зараз закликають мешканців берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення, і хоча повідомлення стосується лише лівого берега, можливість знеструмлення і на правому березі не виключена.



Опублікувати коментар