Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цієї трагедії, організація прийняла рішення призупинити роботу з розмінування в Україні для захисту персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але ці дані ще перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є частиною тривожної тенденції, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує працювати лише у сферах реагування на кризові ситуації та захисту своїх працівників.

Опублікувати коментар