Мер міста на Київщині отримав підозру
Міському голові на Київщині пред’явили звинувачення у незаконному заволодінні землею та розтраті понад 75 мільйонів гривень бюджетних коштів. За даними прокуратури, він влаштовував схему передачі земель з водного фонду через посередників. Також він незаконно використовував спецтехніку для робіт з озеленення та отримав за це понад 1,3 мільйона гривень. Прокуратура звернулася до суду з проханням заарештувати його або встановити заставу у розмірі 75 мільйонів гривень. Крім того, під час обшуків у його кабінеті було виявлено розмови про незаконну приватизацію землі та розподіл бюджетних коштів.



Опублікувати коментар