Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер в деяких районах Києва були введені аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Зазначено, що роботи з усунення неполадок вже розпочаті, і енергетики роблять все можливе для швидкого відновлення електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також було відомо про відключення світла на лівому березі Києва та ще кількох районах столиці раніше у той же день. Крім того, зранку того ж дня в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.



Опублікувати коментар