Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Служба безпеки України, Національна поліція та прокуратура розкрили діяльність чотирьох поплічників ФСБ Росії, які вчиняли підпали автомобілів Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група, яка виконувала завдання російської спецслужби, складалася з місцевих жителів, які шукали легкі гроші через Telegram-канали. Вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за гроші та навіть планували підрив електропоїзда. Затримані підозрюються у вчиненні злочину, за який може бути призначено до 10 років ув’язнення.



Опублікувати коментар