У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
У Києві в Дарницькому районі сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої загинули двоє людей. Поліція повідомила, що о 11:40 на Бориспільському шосе сталася аварія з двома вантажівками Mercedes. Один з водіїв зупинився для ремонту через технічну несправність і опинився під автомобілем. Інший водій не помітив зупинений транспорт та врізався в нього, внаслідок чого обидва водії загинули. Проводиться розслідування за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху. Також нагадують, що цього тижня під Києвом трапилися ще дві смертельні ДТП.



Опублікувати коментар