Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку повномасштабного вторгнення більше 9500 українців було повернуто з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 осіб. Серед них 160 українських військовослужбовців, які перебували в неволі вже з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян із російської неволі, наголосивши на важливості підтримки звільнених після повернення додому.



Опублікувати коментар