РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
У ніч на 27 червня російські військові здійснили напади на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У Запоріжжі внаслідок атаки загорівся резервуар з газом та будівля станції, але щасливо обійшлося без жертв. Рятувальники швидко загасили пожежу. В Харківській області також були обстріли двох автозаправних станцій, одна з яких зазнала серйозних пошкоджень та пожежі. На щастя, ніхто не постраждав.



Опублікувати коментар