На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації з 1941 по 1944 рік. Поліцейські виявили відеозапис, на якому чоловік вчиняє наругу над меморіалом. В результаті розшукових заходів затримали 32-річного місцевого мешканця. Виявилося, що він робив це у стані алкогольного сп’яніння з хуліганських мотивів. Правоохоронці вирішують питання про його подальшу долю.



Опублікувати коментар