На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Поліцейські в Сумській області знешкодили бойову частину ракети Х-101, яка була виявлена після ворожого нападу на території області. Після того, як українські сили збили ракету, вона не вибухнула, але залишалася небезпечною. Вибухотехніки провели безпечне знешкодження ракети, після чого її знищили на спеціальному майданчику. Поліція закликала громадян повідомляти про будь-які підозрілі предмети за номерами 101 або 102 та відходити на безпечну відстань.



Опублікувати коментар