Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині

За останню добу в Сумській області 32 людини, включаючи трьох дітей, постраждали через обстріли з Росії. Нацполіція повідомила, що у Тростянецькій громаді жінки та чоловіки різного віку отримали поранення від влучання безпілотників. У Охтирській громаді також є постраждалі. У Сумській громаді поранені 22 людини, серед яких двоє немовлят та підліток. Також в Білопільській та Великописарівській громадах є постраждалі від ударів дронів. Раніше також були випадки обстрілів пенсіонера у будинку та кінотеатру в Конотопі, де були поранені чотири людини.

Опублікувати коментар