Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер футбольного клубу Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зустрінеться в першому раунді з румунською Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодний суперник у Лізі Європи не є легким, тому їм доведеться підготуватися серйозно. Тренер висловив повагу до Університатею, визнавши їх як міцну команду. Він також підкреслив, що головна мета Динамо – бути готовими перемагати будь-якого суперника і досягати високих результатів. Команда буде готуватися до матчу в ретельних тренуваннях та аналізувати сильні та слабкі сторони суперника.



Опублікувати коментар