Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі. Пізніше проблеми з електропостачанням виявили і в Дарницькому районі, а потім і на правому березі, у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Наразі міські служби працюють над відновленням електропостачання.

Опублікувати коментар

Ви, мабуть, пропустили