Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

У Криму були введені обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по ключовим об’єктам енергосистеми. Також зменшили кількість потягів, які сполучають регіон з Росією. Мешканцям району рекомендували знизити навантаження на електромережу та утриматися від використання потужної техніки. Залізничне сполучення з Росією також було скорочено. Українські безпілотники завдали ударів по електростанціям та підстанціям на окупованому Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні багатьох міст. У зв’язку з цим окупаційна влада Криму вирішила зменшити кількість поїздів та обмежити подачу води у деяких районах через відсутність електроенергії.

Опублікувати коментар