Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес у переговорах зі США, які відбулися в Швейцарії. Вони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, розмовляли про заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Сторони також домовились про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану заявили про позитивну атмосферу переговорів та обнадійливий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом, який має допомогти досягнути остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Також угоджено створення групи для усунення конфліктів у Лівані за участю Лівану, Катару і Пакистану. Проте після погроз Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Опублікувати коментар

Ви, мабуть, пропустили