Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів. Жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням після цього. Перші повідомлення про вибухи надійшли увечері з різних районів півострова, зокрема з Армянська на півночі Криму. Люди також спостерігали гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони у Феодосії, Севастополі та інших містах. Свідки повідомляли про вибухи у Сімферополі та спалахи біля Таврійської ТЕС. Пізніше у соцмережах з’явилася інформація про відключення електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Наразі офіційної інформації про наслідки вибухів від окупаційної влади Криму немає. Раніше, 21 червня, Таврійська ТЕС вже постраждала від атаки, що призвела до пошкоджень на території станції.



Опублікувати коментар