Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка повертається до руху по повному залізничному кільцю. Ремонтні роботи, які тривали майже два місяці, завершено. З початку 28 червня повне залізничне кільце навколо столиці буде відновлено, а міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху за звичним графіком. На мосту були оновлені несучі конструкції, додано нові елементи колій та антикорозійний захист для підвищення безпеки руху поїздів.

Опублікувати коментар