На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів
На українсько-румунському кордоні відкрили новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. Це рішення було ухвалено для полегшення проїзду автобусів будь-яких розмірів до 1 вересня. Таке спрощення процедури стало можливим у зв’язку зі збільшенням кількості туристичних автобусів у літній сезон. Проїзд через цей пункт дозволений тільки на виїзд з України і тимчасово. Для поїздки водії повинні зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути вчасно. Також раніше у пункті пропуску “Солотвино-Сігету-Мармацієй” тимчасово обмежували рух через мост через Тису. Також у прикордонних пунктах працюють мобільні скануючі системи з штучним інтелектом для аналізу зображень.



Опублікувати коментар