На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська спортсменка Таїсія Онофрійчук отримала срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики у Румунії. У змаганнях, де вона взяла участь у багатоборстві, вона набрала 112.000 балів і посіла друге місце. Переможницею стала Дар’я Варфоломєєва з Німеччини, а третє місце зайняла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українська гімнастка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи в фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Опублікувати коментар