Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Рано вранці 25 червня війська Російської Федерації атакували АЗС у містах Суми та Запоріжжя. Про це повідомив в.о. мера Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У результаті атаки на одну з автозаправних станцій в Запоріжжі виникла пожежа через удар безпілотного літального апарату типу “Молнія”. Інформація про постраждалих поки що уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.



Опублікувати коментар