Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що в п’яти областях України вранці четверга сталися нові знеструмлення через атаки з боку Росії на енергетичну інфраструктуру. Знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Внаслідок цього споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на денний час, коли працюють сонячні електростанції, і економно використовувати електрику ввечері. Не слід увімкати одночасно кілька потужних електроприладів.

Опублікувати коментар