Прем’єр Британії оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було на користь країни, тому він покидає посаду лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік виборів нового лідера партії. Прем’єр-міністр залишиться на посаді до виборів, які мають відбутися до початку вересня. Про це він повідомив його королеві. Мер Великого Манчестера Енді Бернем, який переміг на довиборах, може бути одним із кандидатів на посаду лідера партії. Стармер вирішив відставкувати, оскільки втратив підтримку у власній партії.



Опублікувати коментар