Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в ході ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту біля Санкт-Петербурга. Ця дія була частиною плану далекобійних санкцій проти Росії у рамках війни. Крім того, розвідники підтвердили досягнення цілей у знищенні російських воєнних виробництв, включаючи підприємства, що виробляють радіоелектроніку та інші важливі компоненти для російської армії.



Опублікувати коментар