США атакували іранські військові цілі
У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) здійснило удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад іранських сил на комерційне судно в Ормузькій протоці. У результаті атак були пошкоджені місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM зазначив, що іранська агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим міжнародним торговим шляхом. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і вимагають дотримання угоди з усіх сторін.



Опублікувати коментар