США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів вони були тимчасово відтерміновані. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і більше не було продовжено. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Також нагадаємо, що у березні США частково зняли санкції на російську нафту через загрози для світового енергетичного ринку.



Опублікувати коментар