США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер у Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран отримав можливість припинити вогонь, але відмовився. У результаті цього іранські сили використали безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. США знову вдарили по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони, складах безпілотників та засобах мінування.

Опублікувати коментар