Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
За даними Генерального штабу Збройних сил України, сили оборони в ніч на 25 червня ударили по трьом мостам на тимчасово окупованих територіях. Ударили мости через річку Корсак у Запорізькій області та через річки Айдар і Луганчик на Луганщині, які ворог використовував для переміщення військ та боєприпасів. Крім того, вдалося ударити по складу матеріально-технічних засобів та командному пункту окупантів на Луганщині, а також радіолокаційній станції та радіолокаційному комплексу у Керчі. Раніше було повідомлено, що дрони СБУ вдарили по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах у Уфі. Такі дії сил оборони спрямовані на позбавлення ворога можливостей для ведення війни.



Опублікувати коментар