Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив корабель, але той зміг продовжити рух. Американські військові збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп назвав цю дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Не було названо постраждале судно та час удару, але ЗМІ повідомляли, що судно було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, зокрема, про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питань щодо уранових запасів Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, сторонам належить узгодити ці деталі протягом 60 днів.



Опублікувати коментар