У Києві підліток впав із товарного поїзда: йому відірвало ногу

Новини Києва - У Києві підліток впав із товарного поїзда: йому відірвало ногу

У Києві на станції Київ-Волинський 13-річний хлопчик впав із товарного поїзда, коли він рухався. Йому відірвало ногу нижче коліна. Хлопця доставили до лікарні. Поліція розслідує цей випадок, щоб встановити всі обставини події.

Опублікувати коментар