У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга
У лікаря-хірурга в Києві підозрюють у неналежному виконанні своїх обов’язків, через що пацієнт помер. Чоловік з травмою грудної клітки звернувся до медзакладу, де лікар встановив неправильний діагноз і не надав необхідну допомогу. Пізніше пацієнт помер від ускладнень. Лікарю пред’явили підозру за недбале ставлення до пацієнтів, що може призвести до позбавлення його волі. Нагадають, що інші лікарі вже ставилися перед судом через смерть пацієнтів через недбалість у лікуванні.



Опублікувати коментар