Україна повернула з полону 160 військових

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими, в результаті яких додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед них були представники різних військових підрозділів, які захищали державу на різних напрямках, зокрема на Донбасі. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, після чого вони будуть направлені на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у полоні. Організація обміну була можлива завдяки посередництву США та ОАЕ. Загалом за період діяльності Координаційного штабу вдалося повернути з неволі 9606 військових та цивільних осіб.

Опублікувати коментар