Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Українські громадяни, які були утримувані в неволі в Росії під час окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали росіяни в 2022 році. Вони були звільнені завдяки гуманітарній роботі уповноваженого Верховної Ради із прав людини Дмитра Лубінця та Яною Лантратовою з Росії. Деяких українців затримали просто через їхнє зв’язки з ЗСУ, інших – по дорозі на роботу. Один з них був добровольцем та приєднався до бригади Ангели Тайри у Маріуполі. Разом з ними була затримана й сама Тайра, яку вдалося повернути додому раніше.



Опублікувати коментар