В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газолічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший розхід ресурсів. Шахраї обслуговували клієнтів, серед яких були підприємці та промислові підприємства, які через це зменшували свої витрати, але завдали значних збитків державі. Організатором цієї незаконної діяльності був чоловік з Львівщини, який вже мав кримінальний уявлення. Зловмисник мав свою мобільну лабораторію у машині для виїзних послуг. Поліція затримала одного з учасників схеми після того, як він отримав 5 тисяч доларів за послугу. Проведені обшуки, вилучено обладнання для підробки лічильників. Двом фігурантам висунули підозру, їм загрожує до 15 років в’язниці. Проводиться розслідування, будуть прийняті додаткові заходи проти інших учасників змови.



Опублікувати коментар