Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

У двох різних кримінальних справах суди винесли обвинувальні вироки за смертельні ДТП. Перша справа стосувалася правоохоронця, який збив на пішохідному переході дівчину, що загинула від отриманих травм. Суд призначив йому 5 років ув’язнення та позбавлення права керувати транспортними засобами. Також він повинен виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другій справі військовослужбовець, порушивши правила дорожнього руху, збив жінку, яка загинула на місці. Суд наклав на нього 4 роки ув’язнення та позбавлення права керувати автотранспортом. Також триває розслідування справи щодо правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху з тяжкими наслідками.

Опублікувати коментар