В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях тимчасово відключено електропостачання. Також через грозу та сильний вітер 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині залишились без світла. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Водночас споживання електроенергії знизилось завдяки безхмарній погоді, що дозволяє сонячним електростанціям працювати більш ефективно. Енергетики рекомендують громадянам раціонально використовувати електрику та обмежити споживання у певні години доби для оптимального використання ресурсів.

Опублікувати коментар