СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Це вже друга атака за червень. Атаку здійснили воїни спецпідрозділу Альфа СБУ, виконуючи завдання в межах 40-денної операції впливу на Росію. Станція є ключовим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів. Атака була здійснена за допомогою безпілотників, які влучили в технічні будівлі об’єкта, що спричинило детонацію. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня. Президент України Володимир Зеленський затвердив цю операцію з метою вплинути на Росію та спонукати до закінчення війни.

Опублікувати коментар