Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповідали на атаку іранського безпілотника у Ормузькій протоці. Хоча США вважають, що вони дотрималися угоди, Іран висловив розбіжності щодо її виконання. Президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню, але меморандум про перемир’я, підписаний 17 червня, залишається основою для подальших переговорів.



Опублікувати коментар